infl logo
Helena Šulcová   @helenasulcova
Helena Šulcová   @helenasulcova
Helena Šulcová   @helenasulcova

Jmenuji se Helena Šulcová. Jsem moderátorka a jsem ráda kreativní. I proto také natáčím krátká videa na sociální sítě. Ať jsou to komentované vlogy, nebo rychlé a jednoduché recepty, cíl mají jediný: pobavit. Videa namlouvám ve svém nahrávacím studiu. Právě profesionální sound se stal vedle sloganu "je to mňam" určitou značkou mých videí.

Co dělám dál? Namlouvám reklamy, spoty a firemní filmy.

Moderuji podcast rozhovorů Mezi čtyřma očima pro Youradio Talk a slyšet se můžeme také na Frekvenci 1. V minulosti jsem spolupracovala s Českou televizí, Radiožurnálem, TV Prima a německou televizí MDR.

Teším se na spolupráci s vámi.


Loreal

Najdi influencery jako Helena Šulcová

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Helena Šulcová pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.