infl logo
KaMi  @bulharkaaa
KaMi  @bulharkaaa
KaMi  @bulharkaaa
KaMi  @bulharkaaa
KaMi  @bulharkaaa
KaMi  @bulharkaaa
Hey🙌🏼 Volám sa Kami. Pohyb, zdravý životný štýl, móda sú presne veci, ktoré veľmi súvisia s mojim JA. Viackrát som sa zúčastnila súťaží Miss a skúsila som aj oblasť modelingu, či účinkovanie vo videoklipoch✨
Maximilian_boutique

Najdi influencery jako KaMi

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s KaMi pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.