infl logo
Kavkalenka  @kavkalenka
Kavkalenka  @kavkalenka
Kavkalenka  @kavkalenka
Kavkalenka  @kavkalenka
Kavkalenka  @kavkalenka
Kavkalenka  @kavkalenka
Kavkalenka  @kavkalenka

Kavkalenka

Jsem malá Moravačka, která si vyzkoušela žívot v horách. Digitální kreativec se srdcem v Alpách a hlavou v grafice. Píši o horách, o životě a o zdraví. Mám 4kg štěndo křížence, se kterým se toulám přírodou a skálami. Zajímám se o ekologii, udržitelnost, seberozvoj a zdravý životní styl. Ráda fotím, píšu a tvořím. A ze všeho nejraději s výhledem na kopce. :) Rozhovor zde: https://bloggersre.com/rozhovor-lenkakafkova/

Erebos

Najdi influencery jako Kavkalenka

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Kavkalenka pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.