Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu
23

Nela Celoudova

Nela Celoudova  @nelaceloudova
Sociální účty
Ráda bych se představila jako nadšená cestovatelka s vášní pro dobrodružství a přírodu. Miluji jakékoliv cestování, ale mým nejoblíbenějším způsobem, jak objevovat svět, jsou túry po horských krajinách. Příroda mě fascinuje a cítím se nejvíce spojena s prostředím, když kráčím po horských vrcholcích.Kromě toho jsem také vášnivý sportovec. Sport mi pomáhá udržovat fyzickou kondici a vnitřní pohodu. Miluji běhání, protože mi dává pocit svobody a síly. Ráda si občas vyjedu na bruslích, ať už na ledě nebo venku na inline bruslích. V zimních měsících neodolám možnosti projet se na lyžích po sjezdovkách.Zaměřuji se na aktivní životní styl a věřím, že pohyb v přírodě nám může přinést mnoho pozitivních zkušeností a učinit nás šťastnějšími lidmi. Ráda bych sdílela svou vášeň s dalšími lidmi a možná se také setkala s podobně naladěnými jedinci, abychom společně prožívali nezapomenutelná dobrodružství.
a kontaktuj Nela Celoudova v interním chatu.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Testimonials

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová PR Asklepion

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný Restauratér U Tří jelínků

„Našli jsme modely na pro fotografie do našeho e-shopu, kteří nás rovnou podpořily sdílením na jejich sociálních účtech.”

Otto Libal Co-founder Niflheim Prague

F.A.Q.

Kolik influencerů je v databázi?

V databázi je 1255 samostatně zaragistrovaných influencerů, které můžete oslovit v interním chatu.

Profily influencerů jsou neustále aktualizovány.

Jsou influenceři v databázi zaregistrovaní nebo jde pouze o jejich seznam?

Všichni influenceři a tvůrci obsahu se do databáze zaregistrovali sami, takže je můžete kontaktovat přímo na Influ pomocí vnitřního chatu.

Jak poznám, že má influencer relevantní sledující?

Infl skóre je metrika 1-100, která měří kvalitu publika influencera. Bere v úvahu celkový výkon influencerů na stejné úrovni, míru zapojení a dosah jejich publika.

Kolik stojí přístup do databáze?

Pro influencery je registrace a přístup zdarma, pro značky a firmy přístup vychází na 549 Kč měsíčně.

Kdo stojí za infl.cz?

Provozovatel databáze infl.cz je Michael Polák, IČ: 87331918, sídlem U Uranie 1414/4, 17000 Praha.