Infl logo
Ondřej Molina  @chef_ondrejmolina

Ondřej Molina

Mám za sebou dvouleté vedení vlastního podniku Černá Růže v centru Mladé Boleslavi, letní projekt na Máchově Jezeře - Fresh & Funky bistro a aktuálně svůj pop-up projekt, se kterým objíždím food festivaly a jiné akce - MOLINA + Crew.Svoji vášeň jsem našel v kurzech vaření, kdy předvádím, že s trochou znalostí a dovedností se dá udělat sexy večeře. Stejně tak mě baví školení restaurací, kde zůročuji svoje zkušenosti jak z pohledu šéfkuchaře ale i podnikatele.Pokud chcete nezapomenutelnou večeři pro skupinu lidí nebo catering či svatbu,můžete mě poptat jako osobního kuchaře.Můžete mě vidět na všech možných akcích spojených s jídlem, ať už to jsou mé hostovačky v jiných podnicích, různé kolaborace s kolegy z gastronomie nebo food festivaly.

Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramchef_ondrejmolina 31,300
0-100
0-100
Logo Tiktokchef_ondrejmolina 35,100
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Ondřej Molina?

Jak poznám, že má influencer Ondřej Molina relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Ondřej Molina míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Ondřej Molina najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků