Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Pavlína Jágrová  @pavlinajagrova

Pavlína Jágrová


Jmenuji se Pavlina Jagrova, je mi 33 let a socialnim sitim se venuji uz mnoho let. Mam za sebou spoustu uspesnych spolupraci s ceskymi i zahranicnimi znackami. V roce 2011 jsem si zalozila modni blog. Objevila jsem se v 30 pod 30 ve Forbes v roce 2014 v sekci Móda a design.v soucasne dobe se stale venuji mode, beauty a mam maleho syna, takze i detskym tematum a jsme otevreni take baby spolupracim.
pro ALDO shoes

před 2 měsíci

pro Lindex

před 5 měsíci

pro Notino

před 7 měsíci

pro Body&Future Laboratories

před 8 měsíci

Účet Sledující IS MZ
Logo Instagrampavlinajagrova 27,300
0-100
0-100
Logo Tiktokpavlinajagrova -
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Pavlína Jágrová?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Pavlína Jágrová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Pavlína Jágrová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Pavlína Jágrová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.