Infl logo
Radek Banga  @radekbanga

Radek Banga

Radek Banga, zpěvák, skladatel a motivátor. Díky motivačním přednáškám, které dělá po školách již dvanáctým rokem, má tak fanoušky napříč všemi generacemi a je pro mnoho lidí velmi inspirativní osobností. Za dvacet osm let působení na české kulturní scéně toho stihl už mnoho. Mimo mezinárodních úspěchů s jeho kapelou GIPSY.CZ se stal také aktivních na sociálních sítích, kde propojuje především své motivační programy, myšlenky i cíle s velmi širokým publikem. Vzhledem k jeho dlouhodobé činnosti jeho vliv sahá od těch nejmladších až po generace 40+. Instagramový účet s více než 44k má své věrné fans, TIK TOK s 360k followers zasahuje mladší generace, YouTube kanál s 100k má všeobecné využití a Facebook s více než 30k followers je určený spíše pro starší generace. Chce, aby mu věci co dělá dávaly smysl a přinášely hlavně něco ostatním, ať už je to motivace, téma k zamyšlení nebo jen radost. Právě v této autenticitě je Radkova obrovská síla.

Jak poznám, že má influencer Radek Banga relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Radek Banga míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Radek Banga najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová