Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu
Radek Banga  @radekbanga
Radek Banga, zpěvák, skladatel a motivátor. Díky motivačním přednáškám, které dělá po školách již dvanáctým rokem, má tak fanoušky napříč všemi generacemi a je pro mnoho lidí velmi inspirativní osobností. Za dvacet osm let působení na české kulturní scéně toho stihl už mnoho. Mimo mezinárodních úspěchů s jeho kapelou GIPSY.CZ se stal také aktivních na sociálních sítích, kde propojuje především své motivační programy, myšlenky i cíle s velmi širokým publikem. Vzhledem k jeho dlouhodobé činnosti jeho vliv sahá od těch nejmladších až po generace 40+. Instagramový účet s více než 44k má své věrné fans, TIK TOK s 360k followers zasahuje mladší generace, YouTube kanál s 100k má všeobecné využití a Facebook s více než 30k followers je určený spíše pro starší generace. Chce, aby mu věci co dělá dávaly smysl a přinášely hlavně něco ostatním, ať už je to motivace, téma k zamyšlení nebo jen radost. Právě v této autenticitě je Radkova obrovská síla.

Chceš spolupracovat s influencerem
Radek Banga?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.