infl logo
Radek Banga  @radekbanga
Radek Banga  @radekbanga
Radek Banga  @radekbanga
Radek Banga  @radekbanga
Radek Banga  @radekbanga
Radek Banga  @radekbanga

Radek Banga, zpěvák, skladatel a motivátor. Díky motivačním přednáškám, které dělá po školách již devátým rokem, má tak fanoušky napříč všemi generacemi a je pro mnoho lidí velmi inspirativní osobností. Za dvacet šest let působení na české kulturní scéně toho stihl už mnoho. Mimo mezinárodních úspěchů s jeho kapelou GIPSY.CZ se stal také aktivních na sociálních sítích, kde propojuje především své motivační programy, myšlenky i cíle s velmi širokým publikem. Vzhledem k jeho dlouhodobé činnosti jeho vliv sahá od těch nejmladších až po generace 40+. Instagramový mikro účet má své věrné fans, TIK TOK s více jak 320 000 followers zasahuje mladší generace, YouTube kanál s 65 000 má všeobecné využití a Facebook s více než 30 000 followers je určený spíše pro starší generace. Chce, aby mu věci co dělá dávaly smysl a přinášely hlavně něco ostatním, ať už je to motivace, téma k zamyšlení nebo jen radost. Právě v této autenticitě je Radkova obrovská síla.

Najdi influencery jako Radek Banga

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Radek Banga pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.