Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Auto-moto

Chcete spolupracovat s influencery, kteří se zajímají o automobily a motocykly? V této kategorii najdete influencery, kteří pravidelně publikují obsah o různých typech vozidel, jejich vlastnostech, výhodách a nevýhodách. Influenceři z této kategorie jsou schopni oslovit širokou komunitu sledujících, kteří sledují jejich doporučení, rady a novinky z oblasti auto- moto. Pokud se zabýváte produkty nebo službami souvisejícími s auto-moto, měli byste zvážit spolupráci s influencery z této kategorie, protože vám mohou pomoci dosáhnout vašich marketingových cílů.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.