Infl logo

Bojové sporty

Bojové sporty zahrnují širokou škálu disciplín, od tradičních bojových umění jako je karate, judo nebo taekwondo, po moderní bojové sporty jako je box, MMA nebo kickbox. Bojové sporty oslovují ty, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici a zvýšit svou sebedůvěru. Pokud hledáte influencery, kteří se věnují bojovým sportům, můžete je najít podle jejich oblíbeného stylu, úrovně zkušeností, počtu sledujících nebo typu obsahu, který vytvářejí. Spolupráce s influencery z oblasti bojových sportů vám může pomoci zvýšit povědomí o vaší značce, produktu nebo službě mezi cílovou skupinou, která má zájem o bojové sporty.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků