Infl logo

Kuchyňské vybavení

Kuchyňské vybavení je důležitou součástí našeho vaření. Ovlivňuje nejen kvalitu, chuť a vzhled našich pokrmů, ale i naši radost z vaření. V této kategorii najdete influencery, kteří se kuchyňským vybavením zabývají. Naučí vás, jak si zařídit kuchyň podle vašich potřeb, jak si pořídit kvalitní, praktické a hezké kuchyňské vybavení, jak ho správně používat, čistit a skladovat, nebo jak ho využít pro různé typy vaření. Pokud chcete spolupracovat s influencery, kteří mají co říct o kuchyňském vybavení, neváhejte a prohlédněte si jejich profily.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová