Infl logo

Luxusní dámské oblečení

V naší databázi najdete influencery, kteří se zabývají luxusním dámským oblečením. Tato kategorie je velmi oblíbená a rozmanitá, protože nabízí mnoho možností, jak vytvořit zajímavý a originální styl. V naší databázi uvidíte, jak influenceři prezentují luxusní dámské oblečení ve svých příspěvcích. Můžete si všimnout, jak kombinují různé druhy oblečení s doplňky, šperky a make-upem. Můžete také sledovat, jak reagují na novinky, akce a slevy v oblasti luxusního dámského oblečení. Na základě toho si vyhledáte ty, kteří vám pomohou zvýšit povědomí a prodej vaší značky.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English