Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Nábytek

Nábytek je důležitým prvkem, který ovlivňuje vzhled, funkčnost a atmosféru vašeho bytu. Influenceři v kategorii nábytek se věnují různým aspektům nábytkového designu jako je výběr materiálů, barev a další. Ukazují vám, jak si vybrat nábytek, který bude odpovídat vašemu vkusu, potřebám a prostoru. Sledujte je, pokud chcete získat návrhy a inspiraci, jak si zařídit byt podle vašich představ a potřeb. Influenceři v kategorii nábytek vám také pomohou najít ty nejlepší a nejzajímavější nábytkové kousky pro váš byt, které budou splňovat vaše požadavky na kvalitu, pohodlí a estetiku.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.