Infl logo

Osobní růst

Influenceři v kategorii osobní růst se věnují sdílení osobních zkušeností, rad a tipů na téma osobního růstu. Tato kategorie zahrnuje influencery, kteří se inspirují svými příběhy, zkušenostmi, úspěchy, neúspěchy, lekcemi a poučeními, které mohou pomoci ostatním lidem růst a rozvíjet se. Influenceři v této kategorii také nabízejí informace, nápady, zdroje a metody, které mohou pomoci ostatním lidem zlepšit svou kvalitu života, zdraví, vztahy, práci a další oblasti. Také se zaměřují na různé aspekty osobního růstu, jako jsou cíle, motivace, úspěch, vztahy, komunikace, kreativita a další. Influenceři v této kategorii ukazují, jak pracovat na sobě, jak se učit novým dovednostem a znalostem, jak se vyrovnávat s výzvami a změnami a jak dosahovat svých snů a vizí.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová