Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Technologie

Technologie je kategorie, která zahrnuje různá témata a oblasti spojené s vědou, inovacemi a digitálními technologiemi. V této kategorii můžete najít influencery, kteří mají nadšení pro technologie a prezentují své znalosti, zkušenosti a doporučení širokému publiku. Ti, kteří se věnují technologiím, jsou vždy v kontaktu s nejnovějšími vývoji a trendy a využívají různé kanály a formáty, jako jsou videa, fotky, články, livestreamy, stories a další, aby oslovili a zapojili své sledující. Spolupracujte s influencery z kategorie technologie a získejte přístup k aktivní komunitě, která hledá informace, inspiraci a řešení.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.