infl logo
baruskasivkofficial  @baruskasivkofficial
baruskasivkofficial  @baruskasivkofficial
baruskasivkofficial  @baruskasivkofficial
baruskasivkofficial  @baruskasivkofficial

baruskasivkofficial

Ahoj, miluju zdravý životní styl, jsem na půl vegan. Jsem modelka a začínám s influencerstvím. Jako modelka se tedy zajímám o módu, sleduji nejnovější trendy jak v oblečení tak v makeupu.Mimochodem velice ráda cestuji a miluju jídlo. Chtěla bych předat lidem něco ze svého života a ze světa modelingu, aby mohli více nahlédnout pod pokličku.

Najdi influencery jako baruskasivkofficial

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s baruskasivkofficial pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.