Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Dominika Poschlova

54
Dominika Poschlova  @dominikaposchlova
Jmenuji se Dominika a jsem aktuálně maminkou na mateřské dovolené. Jsem event a wedding manager/coordinator, takže je pro mě přirozené tvořit krásné věci. A taky jsem modelkou na volné noze. Mám ráda sociální sítě, focení, designování a celkově mě tenhle social life prostě baví. Na Instagramu mám několik stovek sledujících, ale sledující pro mě jsou jen číslo. Jde mi hlavně o obsah, který tvořím a chci tvořit. Chci ukázat přirozenost a krásu všedních dní, neklamat instafriendly životem, ale spíš ukázat, jak to jde si to udělat opravdu hezký. Mám několik spoluprací. Od kosmetiky po beauty služby a foto produkty a bytové doplňky. Propagace a spolupráce mě neskutečně baví, dělám to s nadšením a ráda. Je to práce, která mi mimo jiné dává smysl. Budu se těšit na naši vzájemnou spolupráci. Ahoj, Dominika

Chceš spolupracovat s influencerem
Dominika Poschlova?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.