infl logo
Healthyneli  @healthyneli
Healthyneli  @healthyneli
Healthyneli  @healthyneli
Healthyneli  @healthyneli
Healthyneli  @healthyneli
Healthyneli  @healthyneli
Logo Instagram
1k

Bio

Mladá, aktivní a cílevědomá holka. Jsem poradkyně pro celkovou změnu životního stylu a pracuji s lidmi on-line. Pro své followery jsem inspirací ke zdravému životnímu stylu a osobnímu růstu. Na instagramu jsem aktivní každý den mnoho hodin.

Značky

Herbalife

Najdi influencery jako Healthyneli

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Healthyneli pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 249 Kč měsíčně.
Vytvoř si účet
nebo se přihlaš