Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Jana Rachno

34
Jana Rachno  @jana_rachno
Zakladatelka a ředitelka nadace Seniorem s radostí, jógínka. Organizuji jedny z největších kulturně-sportovních festivalů v ČR a SR Pro dobrou věc a ve volném čase hraji tenis, jezdím na kole, plavu, čtu a cestuji. Pracovně se zabývám implemetací nových technologií do života starších dospělých. Na námi pořádaných akcích i online seniory učíme pracovat s chytrými telefony, tablety, využívat sdílené automobily a skůtry, elektro kola a další možnosti ekologické mobility. V rámci našich eventů pro veřejnost i seniory děláme letní kina a další akce s významnými partnery.

Chceš spolupracovat s influencerkou
Jana Rachno?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.