infl logo
mal.catherine  @mal.catherine
mal.catherine  @mal.catherine
mal.catherine  @mal.catherine
mal.catherine  @mal.catherine

mal.catherine

Můj život se točí především ohledně fitness, zdravého životního stylu a práce. Sdílím svůj lifestyle, ať už stravu, tréninky, běžné dny, tak práci - v truhlárně, práce s epoxidem, apod. Ráda ukazuji ostatním, že ne vždy jsem ta holka ve fitku nebo v košili, ale také si dokážu ušpinit ruce, pracovat se dřevem, epoxidem, svářet a mnoho dalšího! Přesto je můj profil postavený spíše na fitness, jídle a cestování a práce celý tento koncept doplňuje. Věřím, že vše je možné, pokud člověk chce a jde si za svými sny.

Najdi influencery jako mal.catherine

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s mal.catherine pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.