Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Nikol Glenk

65
Nikol Glenk  @nikol_glenk
Jako každou 20-letou dívku mě zajímají nejnovější trendy v módě, líčení, fitness a zdravém životním stylu. Ostatně ve fitku mě najdete každý den. Vždy mě lákalo poznávat nové země a kultury a při cestování si užívat života plnými doušky. A právě na svých cestách jsem poznala svého současného manžela, za kterým jsem se přestěhovala do srdce Rakouské metropole a se kterým si neustále plníme své sny. Rozšířilo mi to obzory a získala jsem tak možnost se plynně naučit další jazyky. Věnuji se nejen fotomodelingu, ale také sama ráda fotím přírodu, architekturu atd..To vše sdílím se svými přáteli i followery. Nebojím se zkoušet nové výzvy a do věcí jdu spontánně.
Poslední spolupráce
Deltimo
Zdravé střevo

Chceš spolupracovat s influencerkou
Nikol Glenk?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.