infl logo
terrymakeuptutorials  @terrymakeuptutorials
terrymakeuptutorials  @terrymakeuptutorials
terrymakeuptutorials  @terrymakeuptutorials
terrymakeuptutorials  @terrymakeuptutorials

terrymakeuptutorials

Na mém YT kanále natáčím převážně videa s jednoduchými návody na líčení, ale nesoustředím se jen na to. Mám ráda pestrost a tak ukazuji i kus svého života, své další záliby atd. Svým odběratelům ráda ukazuji i realitu, která není vždy krásná a jednoduchá. Například realita mateřství či hubnutí. Ukazuji, že je v pořádku necítit se dobře a chtít s tím něco dělat (hubnutí, operace prsou po prvním dítěti).


Působím na youtube kanále jako TERRY už víc jak deset let, na Instagramu jako terrymakeuptutorials, který je můj hlavní a terberphoto, kde se věnuji pouze fotografování. Fotografování je totiž mou velikou vášní a nyní ke kurzům líčení, které vedu, přibylo i fotografování.

Najdi influencery jako terrymakeuptutorials

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s terrymakeuptutorials pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.