Infl logo

Dogs

Influenceři v této kategorii se věnují tomu, jak sdílet svůj život s psy, jak prožívat radosti, starosti a výzvy, které soužití se psy přináší, jak posilovat vztah mezi psem a člověkem a jak inspirovat ostatní majitele psů. Influenceři v této kategorii také představují různé produkty nebo služby pro psy, které jim pomáhají zlepšit kvalitu života. Tato kategorie je vhodná pro značky, které nabízejí produkty nebo služby pro psy nebo jejich majitele a chtějí je propagovat prostřednictvím influencerů, kteří se zajímají o psí tématiku.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.