Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Influencer

Osoba, která má schopnost ovlivnit názory a rozhodnutí své online komunity, se nazývá influencer. Influenceři vytvářejí a publikují obsah na různých sociálních sítích, jako jsou YouTube, Instagram, TikTok nebo Facebook, kde si získávají pozornost a loajalitu svých sledujících. Influenceři se zabývají různými tématy, jako jsou móda, cestování, sport, hudba nebo gastronomie, a předávají své zážitky, hodnocení, doporučení nebo trendy. Spolupráce s influencery může být pro marketéry účinným nástrojem, jak oslovit potenciální zákazníky, zvýšit důvěryhodnost své značky nebo produktu a rozšířit svou cílovou skupinu.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.