Infl logo

Vanlife

Vanlife je cestovatelský trend, který získává stále více příznivců. Spočívá v tom, že lidé žijí na cestách v obytných dodávkách, které si sami přestaví podle svých představ. Na internetu i na Instagramu najdete spoustu influencerů, kteří se věnují vanlife. Sdílejí s vámi své zážitky, tipy a inspirace z jejich cest. Dozvíte se od nich, jak si vybrat a přestavět dodávku, jak se vybavit na kempování, jak najít nejkrásnější místa na spaní v autě, jak plánovat roadtripy a jak se bavit na cestách. Pokud hledáte influencery, kteří vás nadchnou svým životním stylem, vanlife je pro vás ideální kategorie.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English