Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Vanlife

Vanlife je cestovatelský trend, který získává stále více příznivců. Spočívá v tom, že lidé žijí na cestách v obytných dodávkách, které si sami přestaví podle svých představ. Na internetu i na Instagramu najdete spoustu influencerů, kteří se věnují vanlife. Sdílejí s vámi své zážitky, tipy a inspirace z jejich cest. Dozvíte se od nich, jak si vybrat a přestavět dodávku, jak se vybavit na kempování, jak najít nejkrásnější místa na spaní v autě, jak plánovat roadtripy a jak se bavit na cestách. Pokud hledáte influencery, kteří vás nadchnou svým životním stylem, vanlife je pro vás ideální kategorie.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.