infl logo
Kategorie

život v zahraničí

  • Objevte Švýcarsko s dětmi! S dětmi za ruku, s foťákem na krku, křížem krážem Švýcarskem! O životě ve Švýcarsku píšu blog "Naše švýcarské zážitky", kde…

  • Jsem young mom, co miluje svého syna, módu a kosmetiku 🙋🏻‍♀️

  • Ahooj přátelé, Jsme Klára & Daniel alias Fantini Travels dva zamilovaní cestovatelé, kteří věří, že všechno je možné a všechno má svůj důvod. Na naší…

  • Študujem masmediálnu komunikáciu a moju kreatívnu dušu využívam pri vymýšľaní nových nápadov na fotenie, upravovanie storýčok kreatívnym spôsobom a v neposlednom rade v cestovaní. Na…

nebo se přihlaš pro zobrazení všech 7 influencerů v kategorii život v zahraničí

Najdi ideální influencery v kategorii život v zahraničí

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.