infl logo
nana293  @nana293
nana293  @nana293
nana293  @nana293

Ahoj, som študentka zubného lekárstva, ktorá vo voľnom čase rada športuje, behá po lese a hľadá nové výhľady. 🙋‍♀️ Síce veľmi rada trávim čas v lese ale taktiež sa nebránim ani posedávaniu na kávickach s priateľmi.🤪 Instagram je pre mňa hobby, baví ma s vami zdieľať život a som rada že to bavi aj Vás. 🙂 Spolupráce mám momentálne skôr dlhodobé, určite neberiem každú druhú, vyberám si len tie ktoré ma zaujmú a hodia sa k môjmu životnému štýlu. Konkrétnu kategóriu nemám, som otvorená viacerým možnostiam. Avšak dopredu hovorím ,že o CBD, kolagény, detox a čaje na chudnutie záujem nemám. 🙂

Najdi influencery jako nana293

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s nana293 pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.