infl logo
zivotslusy  @zivotslusy
zivotslusy  @zivotslusy
zivotslusy  @zivotslusy
zivotslusy  @zivotslusy

Ahoj! ☺️

Jmenuji se Lucka, ale říká se mi Lusy. Na Instagramu se mi podařilo něco neuvěřitelného. Během krátké doby jsem dokázala vytvořit 3 skvělé profily plné úžasných lidí (@zdraveslusy @zivotslusy @zdravasebelaska). Zaměřuji se na motivaci, sebelásku, realitu, zdravý životní styl a především si umím sama ze sebe udělat srandu 😎 Snažím se vynikat a být originální. Proto moje příspěvky nejsou takové, jaké byste mohli čekat. Sdílím realitu a nebojím se pravdy.

Najdi influencery jako zivotslusy

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s zivotslusy pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.